Pomożemy Państwu określić potrzeby i pomysły związane z osobistą przestrzenią, doradzimy w sprawie wdrożenia i pomożemy stworzyć projekt przebudowy. Zbierzemy pomysły naszych firm partnerskich, aby wdrożyć Państwa pomysły w sposób efektywny i bezpieczny. Zapewniamy jasne i profesjonalne propozycje kosztów projektu.

ulepszenia w domu, biurach
malowanie
tynki dekoracyjne

Jakość instalacji linii wodociągowej jest bardzo ważna; instalacja powinna być wykonana przez profesjonalistów, aby uniknąć problemów w przyszłości. Jeśli masz zepsute rury lub jakikolwiek inny problem hydrauliczny, musisz coś z tym zrobić, w przeciwnym razie, uszkodzenia mogą być coraz większe. Oferujemy naprawy hydrauliczne dla klientów indywidualnych i nie tylko.

usługi hydrauliczne
układanie glazury, terakoty
podwieszane sufity

Oferujemy pełną gamę usług elektrycznych, od instalacji przewodów i gniazd elektrycznych do identyfikowania i rozwiązywania wszelkich elektrycznych problemów w szybkim czasie. Chętnie pomożemy w wykonaniu wszelkiego rodzaju elektrycznych ulepszeń i poprawek, w celu zapewnienia bezpieczeństwa elektrycznego w Twoim domu.

usługi elektryczne
gładzie gipsowe
ścianKI działowe
renowacja parkietów, układanie/ CYKLINOWANIE drewnianych PODŁÓG
płyty karton gips
adaptacja poddaszy

 

gwarancja

Jesteśmy zawsze odpowiedzialni za wykonane prace. Jeśli masz jakieś problemy z usługami remontowymi, zrobimy wszystko, aby rozwiązać je tak, abyś był zadowolony.

W naszej pracy używamy tylko materiałów posiadających gwarancję producenta.

Na wykonane prace wystawiamy faktury.